2018 już za:|2018 już ma:

Więcej:
Kubki na Prezent
Gadżety Kuchenne
Blog o jedzeniu, czyli gdzie zjeść na mieście lub w plenerze, co zrobić w domu i z czym się to je.
Blog > Komentarze do wpisu

Przepisy Halloweenowe

O święcie Halloween pisałem już kilka dni temu. Teraz, gdy Halloween już lada dzień, zaczyna pojawiać się w internecie coraz więcej interesujących wpisów na ten temat.

Na poratlu miastodzieci.pl króluje właśnie Halloween dla dzieci. Można TU  znaleźć nie tylko kulinarne przepisy na to nadchodzące święto. Znajdziecie tam łatwe do wykonania 'obcięte paluszki' zrobione z parówki, ketchupu i tortilli, 'smacznego duszka' z masy ziemniaczanej, paluszki z ciasta i straszne, krwawe tosty. Wszystkie przepisy są prościutkie i z powodzeniem można je wykonać razem z dzieciakami.

Obok przepisów kulinarnych, na których z racji tematu tego bloga się skupiam, w podanym linku można znaleźć także inne przepisy (wycinanki, dekoracje) i zabawy dla dzieci związane z Halloween.

A tu jeszcze inne linki dotyczące Święta Halloween:

sobota, 25 października 2008, korek1000

Polecane wpisy

  • Tłusty Czwartek

    Ponieważ nadchodzi Tłusty Czwartek (w tym roku 16 lutego, dość wcześnie, bo to święto uzależnione od daty Wielkanocy , która w 2012 roku wypada 8 kwietnia), dz

  • Na Grilla

    Właśnie zerknąłem w prognozę pogody na weekend majowy 2011 i okazuje się, że staje się już chyba tradycją, bo tak, jak sięgnę pamięcią jest już od dobrych kilk

  • Pomysły na Przepisy Wielkanocne

    No i znów zbliża nam się kulinarna rozpusta. Wielkanoc 2011 wypada 24 kwietnia . Z tej okazji zebrałem się w sobie, poprzeglądałem blog i otagowałem wpisy z prz

Komentarze
2008/11/11 18:59:00
A propos listopadowa - to w numerze magazynu Podróże z tego właśnie miesiąca podane są naprawdę bardzo fajne przepisy na egzotyczne a przede wszystkim smaczne dania z Mauritiusa - polecam wszystkim - zrobiłem, wyszło extra.
-
2008/11/11 19:01:24
Sorry za błąd w poprzednim wpisie - nie a propos listopadowa tylko a propos listopada oczywiście :) Ale dania z tego numeru magazynu Podróży dalej polecam. I w ogóle całe pisemko :)
-
2008/11/14 23:41:20
Magazynu Podróże nie czytuję ale może, jeśli gdzieś zobaczę, spojrzę.