2018 już za:|2018 już ma:

Więcej:
Kubki na Prezent
Gadżety Kuchenne
Blog o jedzeniu, czyli gdzie zjeść na mieście lub w plenerze, co zrobić w domu i z czym się to je.
środa, 08 sierpnia 2012
Niestety z braku czasu, o czym pisałem już wcześniej, nie jestem w stanie prowadzić niniejszego bloga regularnie. Rzadko tu zaglądam ale jednak zaglądam ... i oczom moim ukazuje się na samej górze strony reklama. Reklama wielka, ogromna, nie moja. Ki czort, czy to jakiś włam na blox'a, o co cho?

Poszperawszy trochę dowiedziałem się, że blox postanowił dodawać własne reklamy do nieaktualizowanych blogów (bodajże bez wpisów przez miesiąc). Niniejszym testuję, czy to prawda i czy po opublikowaniu tego wpisu reklama jakiejś Pani Joanny zniknie z mojego bloga.

PS. Przepraszam za nietematyczny wpis. Cały czas mam nadzieję, że wrócę jeszcze do systematycznego pisania. Niestety nie mogę nawet w przybliżeniu powiedzieć kiedy to nastąpi.

PS2. Teraz zorientowałem się, że tytuł tego wpisu "zAjadamy reklamy" brzmi bardzo podobnie do tytułu innego bloga - "zjadamy reklamy". Mam nadzieję, że właściciel bloga o reklamach mi to wybaczy. Pozdrawiam.

16:30, korek1000 , Inne
Link Komentarze (4) »
wtorek, 22 maja 2012
Pamiętam jak jakiś czas temu zastanawialiśmy się ze znajomymi kiedy do Polski trafiła kapusta, czy sprowadziła ją królowa Bona razem z resztą włoszczyzny, czy też nasi przodkowie zajadali się nią wcześniej. Ja twierdziłem - przyznam się, że nie będąc do końca pewien - że kapusta musiała być znana przed Boną, wszak to typowo polskie warzywo i nie wyobrażałem sobie, żeby wcześniej nie zajadano się np. bigosem. Potwierdzenie tego faktu znalazłem już wcześniej (nie pamiętam gdzie) ale teraz przypadkiem trafiłem na bloga, który ładnie historię kapusty opisuje ...

poniedziałek, 19 marca 2012
Kolejny raz w historii niniejszego bloga zbliża się Wielkanoc. Z tej okazji szybkie przypomnienie niektórych wielkanocnych wpisów i przepisów. Mam nadzieję, że coś się może Wam przyda. Przyznam się, że nawet sam już nie pamiętałem jakie wielkanocne tematy poruszałem i z ciekawością bloga swego wertowałem.

Wpis z http://zajadamy.blox.pl

wtorek, 14 lutego 2012
Ponieważ nadchodzi Tłusty Czwartek (w tym roku 16 lutego, dość wcześnie, bo to święto uzależnione od daty Wielkanocy, która w 2012 roku wypada 8 kwietnia), dziś przypomnienie tłustoczwartkowych przepisów.

Wpis z http://zajadamy.blox.pl

niedziela, 16 października 2011
Właśnie zerknąłem w kalendarz i zauważyłem, że zbliża się Halloween więc poszperałem na moim blogu i odszukałem halloween'owe wpisy sprzed lat. O czym to ja pisałem i co robiłem? ... Oczywiście głównym tematem była DYNIA ...

Wpis z blogu http://zajadamy.blox.pl

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 66