2018 już za:|2018 już ma:

Więcej:
Kubki na Prezent
Gadżety Kuchenne
Blog o jedzeniu, czyli gdzie zjeść na mieście lub w plenerze, co zrobić w domu i z czym się to je.

Przepisy

środa, 20 maja 2015
Wczoraj proponowałem, w pomyśle na obiad, klasyczne młode ziemniaki z masłem i koperkiem. Danie wyśmienite, szczególnie o tej porze roku, gdy młode kartofelki są tanie, ale ile można jeść nawet najlepsze rzeczy. Dlatego dziś proponuję abyśmy zrobili młode ziemniaczki nieco inaczej.

środa, 13 listopada 2013
Ostatnio w sieci pojawia się mnóstwo pomysłów jak niebanalnie urozmaicić podanie potraw, zadziwić i, miejmy nadzieję, zadowolić gości podając im potrawy "nieco inaczej" niż zwykle. Tu, na przykład, pomysł jak urozmaicić przyjęcie robiąc ... łabędzia z jabłka...

wtorek, 16 lipca 2013
Niejeden i niejedna z Was zapewne miewa raz na jakiś czas kaca. Każdy ma pewnie jakiś swój sposób na tę dolegliwość, a to zjeść tłusto, a to kwaśno, popić dużą ilością płynów, np. wodą z ogórków kiszonych itd., itp. Z 'leczniczych' zup wybralibyście pewnie ogórkową, flaczki, cebulową, może dobrze doprawiony barszcz. Ja dziś chciałem przedstawić swój, niedawno odkryty, sposób: Zupę cytrynową z miętą.

Wpis pochodzi z http://zajadamy.blox.pl

środa, 08 czerwca 2011
Od czasu do czasu, co widać na niniejszym blogu, robię pizzę. Swego czasu też robiłem sos Romesco. Teraz wymyśliłem sobie, że zrobię pizzę z sosem ale zabrakło mi składników na w/w sos więc improwizowałem. Oto co mi wyszło...

Wpis z blogu zajadamy.blox.pl

niedziela, 03 października 2010
Dziś szybka sałatka z pomidorów i bazylii. Szybka bo bez mozarelli, mniej elegancka ale za to robi się ją migusiem i na własne potrzeby albo do szybkiej kolacji/obiadu jak znalazł. Pasuje również oczywiście do np. pizzy. Jest to sałatka smaczna, zdrowa i szybka :)
Wpis z blogu: http://zajadamy.blox.pl

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21