2018 już za:|2018 już ma:

Więcej:
Kubki na Prezent
Gadżety Kuchenne
Blog o jedzeniu, czyli gdzie zjeść na mieście lub w plenerze, co zrobić w domu i z czym się to je.

Inne

wtorek, 06 grudnia 2016
Wigilia i Święta Bożego Narodzenia to czas lepienia pierogów. Fajnie się je lepi w rodzinnym gronie. Można pogwarzyć, pośmiać się, ale czasem czas goni i trzeba się sprężać, a lepienie pierogów zajmuje jednak trochę czasu. Jak sobie ułatwić lepienie pierogów?


niedziela, 28 czerwca 2015

Jak urozmaicić śniadanie, tak aby miało bardziej ciekawy, efektowny wygląd? Jak sprawić, aby dziecko-niejadek zjadło śniadanie ze smakiem? Jak poprawić sobie humor śniadaniem? W sprzedaży znaleźć można śmieszne foremki-szablony do jajek sadzonych. Skorzystanie z takich foremek na pewno sprawi, że nasze śniadanie będzie wyglądało bardziej smakowicie i ciekawiej niż standardowe.

wtorek, 19 maja 2015
Dzisiejszy wpis proszę potraktować lajtowo. Jest piękna wiosenna pogoda, zbliża się godzina obiadowa, pewnie niektóre panie (a może i panowie) domu, zastanawiają się co przygotować na obiad. Podsuwam pomysł. Nie będzie to nic strasznie wyrafinowanego, ale za to smaczne, zdrowe, łatwe do zrobienia.
sobota, 19 lipca 2014
Dziś zamiast przepisu, pochwała sprzętu kuchennego. Co prawda pan Makłowicz twierdzi, że czosnku nie należy wyciskać bo większość soku z niego ucieka (wg. niego czosnek należy drobno siekać) ale my się tym nie przejmujmy i, w zależności od potrzeby, czasem wyciskajmy, a czasem siekajmy.
środa, 08 maja 2013
Przeglądając wydarzenia związane z nocą muzeów trafiłem na zapowiedź ciekawych warsztatów kulinarnych w ... Muzeum Powstania Warszawskiego ...
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 18